Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ana1234

Скопје, 83 артикли
Последно најавен 2016 07 05

Членот го следат

173

Членот ги следи

102

Само продажба. Не испраќам во други градови за сума под 300 денари. Предност имаат оние кои ми пишале први.
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај