Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Angela97

Скопје, 19 артикли
Последно најавен пред 1 час

Членот го следат

74

Членот ги следи

8

Здраво, овде Ангела! :) ♥ Размена правам ако нешто ми се допадне од кај вас ♥ Секогаш договор за цена ♥ Праќам до други градови преку Карго ♥ Во Скопје средби најчесто... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај