Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

bijanka

Скопје, 180 артикли
Последно најавен пред 55 минути

Членот го следат

103

Членот ги следи

12

Zdravo jas sum bijanka.Osoba koja saka druzenje i komunikacija.Na MG sum da kupuvam i,prodavam. Koga sum vo goolema guzva ja prakam pratkata od doma.Toa e 30den plus z... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај