Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mojagarderoba.mk Блог

Дома Блог Св Валентајн - подарок за него?

Св Валентајн - подарок за него?

За да ви ги намалиме маките колку што е можно повеќе оваа недела, ќе ви дадеме неколку предлози за подароци што со сигурност ќе ги израдуваат вашите момчиња и сопрузи. Се надеваме дека ќе ви помогнеме или барем ќе ве инспирираме. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/85c78f01ca940a726cfb946f60d0a3ba.jpg) ## Филм во кино или дома! Сигурно го знаете омилен жанр филмови на вашиот сакан. Купете карти за кино или двд со некој кул филм и гледајте го гушнати. ## Луксузен автомобил... макар и за неколку часа! Секој маж обожува скапи и луксузни мотори и автомобили. Доколку не можете да му купите еден таков, изнајмете нешто такво на неколку часа и Св. Валентајн поминете го уживајќи во возењето. ## Храна, храна, храна! Доколку е љубител на храна, можете да бидете секси готвачка и да му приготвите свежа закуска од сувомеснати производи или фонду? ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/efb3ed81de3e44e849d81bad4ec4dfaf.jpg) ## Постер! Изненадете го со сладок постер за неговата соба. ## Заедничка слика! Рамка со заедничка слика е секогаш добитна комбинација којашто ќе го потсети на пеперутките во стомакот. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/b00bb5f63a96f0c450d5ae449996d5ef.jpg) ## Тетоважа Привремена или трајна тетоважа нема да му дозволат да заборави на вас во блиска иднина! :) ## Нешто слатко како вашата љубов! Згответе слатко изненадување - вкусен чоколаден колач. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/c12eca921cbc2ca3ad1b15c5b0a81125.jpg) ## Креативна честитка! Ако ништо од ова не ви се допаѓа или немате време за нешто друго, честитка со љубовна порака и бакнеж од црвен кармин сигурно ќе го разнежни и ќе ви го разубави денот на вљубените. Тие се нашите идеи, доколку имате некоја подобра споделете ја со нас и помогнете им на вашите пријателки од сајтот да заштедат време. Во меѓувреме, [тука можете да најдете туторијал за неколку уникатни подароци што можете да ги направите самите!]( http://mojagarderoba.mk/blog/125/mali-slatki-i-unikatni-iznenaduvanya-za-denot-na-vlyubenite)