Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

mojagarderoba.mk Блог

Дома Блог Идеи за летен дизајн на нокти

Идеи за летен дизајн на нокти

Ни дојде уште едно лето, па така е време да го замениме зимскиот дизајн на нашите нокти со елки и снегулки со нешто поспецифично за топло време и релаксација. Еве ние најдовме неколку интересни предлози кои може да ви бидат инспирација за нешто ваше и уникатно или кои можете целосно да ги пресликате на вашите нокти. Изборот е ваш, а вашите коментари и предлози се и повеќе од добредојдени! :") ## Слатки овошки ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/4c6084af435120bcc1481df77df73ce2.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/2181e5983e043074d3d898aef42d3ff5.jpg) ## Морнарски мотиви ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/faf518b210b564c293c409a7d0f519b4.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/db49f5058590bf6ed0fdcb6a4d0eae16.jpg) ## Зајдисонце, палми, галеби... ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/3e86f8938d1af2c62884e7918a0d847c.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/a1573e0ade3ed37ba168f74b4f51660d.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/17fdf8aca0a8b07795f44b888e0e452d.jpg) ## Цветни дезени ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/blog/7b9c57461cb4bcd6ef857c12dc3c96a3.jpg) Тоа се предлозите, кој ви се допадна најмногу? Доколку пак сте го пропуштиле текстот за секси едноделните костими за капење, коишто се апсолутен хит ова лето, тогаш веднаш кликнете [тука!](http://mojagarderoba.mk/blog/164/seksi-ednodelni-kostimi-za-kapenye)