Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

bombon

Скопје, 75 артикли
Последно најавен пред 2 дена, 12:34

Членот го следат

48

Членот ги следи

29

Ne pravam razmena i ne odgovaram na porakite koi sakaat razmena!!!! Sekoj artikal moze da se proba dokolku ste od Skopje.. Izvinete za losite slikiii i guzvanite ali... Повеќе
Salonki

Salonki / 38

499 МКД
Se za sminka

Se za sminka

10 МКД
se za NOKTI

se za NOKTI

10 МКД
popust

popust / 34

10 МКД
Salonki

Salonki / 38

600 МКД
Mantilce

Mantilce / 38

550 МКД
Suknja

Suknja / 36

350 МКД
Lakce

Lakce

70 МКД
Fustan

Fustan / 36

1200 МКД
Ocila

Ocila

200 МКД
Kosulce

Kosulce / 36

150 МКД
Maicka

Maicka / S

300 МКД
fustan

fustan / 40

500 МКД
fustan

fustan / 38

490 МКД
Pantaloni

Pantaloni / 38

390 МКД
Dzemperce

Dzemperce / L

390 МКД
lance

lance

150 МКД
lance

lance

200 МКД
lance

lance

290 МКД
1 2 3 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај