Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

CinnamonVoid

Скопје, 25 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 21:09

Членот го следат

258

Членот ги следи

62

• Таму каде пишува НОВО значи не се никогаш носени, а другите се сосема малку носени и совршено зачувани. • РАЗМЕНА САМО ВО СКОПЈЕ, ако ми се допадне нешто од кај в... Повеќе
Дома Членови CinnamonVoid
Кошула со риги и појас

Кошула со риги и појас / M

190 МКД или размени
Црна сатенска кошула

Црна сатенска кошула / L

190 МКД или размени
Шарена спортска сукња

Шарена спортска сукња / L

250 МКД или размени
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај