Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Мода /

Нови производи!!!

Разгледајте го мојот профил имам нови производи,ако имате забелешка оклу цената,пишете ми ќе се договориме [:smesko]
2013 11 19
Здраво девојки,нова сум на форумот и работам за Авон и имам за продаќба привезок од Авон,сите заинтересирани за производот нек пишат инаку сум од Битола... и цената е 399 ден ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/84f4cf63550043ce92ff03ebf5b9d2e7.jpg)
2016 02 11
Здраво девојки,нова сум на форумот и работам за Авон и имам за продаќба привезок од Авон,сите заинтересирани за производот нек пишат инаку сум од Битола... и цената е 399 ден ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/84f4cf63550043ce92ff03ebf5b9d2e7.jpg)
2016 02 11