Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Кафенце со членовите

Девојки и дечки, многу од вас ми спомнуваат дека се заинтересирани за заедничка средба. Па пред било што да се организира, би сакала да ве прашам за идеи во врска со средбата. Потоа, дали повеќе сакате утринско кафе, попладневна или можеби вечерна дружба? Кој ден најмногу ви одговара? За да може убаво да се организираме и што повеќе да се собереме би сакала да го чујам вашето мислење за да може еве месецов да ја имаме нашата прва кафе средба откако беше настанот на Градска плажа. [:ubav] Девојки, направив една онлајн антека, за да биде попрегледно на кој кога му одговара! :) Кликнете на линкот и пополнете ја. [:kikotenje] https://www.surveymonkey.com/s/LXQ32PG Поздрав
2014 01 08
Mene poveke mi odgovara denje pa i vo sabota. Od denovite cetvrtok petok.
2014 01 08
ahhh so deca mali i rabotno mesto tesko deka ke moze preku den, nautro ili pladne........ jas sum definitivno za vikend nekoj den, sekako site taka sme poslobodni [:smesko] super ideja btw [:ubav]
2014 01 08
ej odlicno, i jas sum so malo detence pa moze posle rucek ili prikvecer nekoj den.pozz. [:ubav]
2014 01 09
Jas mislam deka e najdobro da bide sabota ili nedela, za da imame moznost i nie shto sme od drug grad da ucestvuvame :)
2014 01 09
Девојки, направив една онлајн антека, за да биде попрегледно на кој кога му одговара! :) Кликнете на линкот и пополнете ја. [:kikotenje] https://www.surveymonkey.com/s/LXQ32PG
2014 01 09
До сега најмногу има за ден сабота, околу 17 часот за пиење кафенце и дружба. [:kikotenje]
2014 01 09
a vo ramstor sose deca koj ima. em ima igroteka nova za jadenje pienje gore kafe mislam deka e suoer idea ako uste se site ZA
2015 12 19
i jas sum za preku den
2015 12 23
a rezultati od anketata? :)
2015 12 23
sabota, bilo kade,bilo koga
2016 03 16