Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Патувања, одмори /

Шопинг во Солун!

Женски, еве одлична можност за дружба и кафе поред море [:kikotenje] http://www.waikiki.mk/patuvanja/shoping-solun/
2014 01 20
> Ohridija: > Женски, еве одлична можност за дружба и кафе поред море [:kikotenje] > http://www.waikiki.mk/patuvanja/shoping-solun/ jas mislam da odam na 4ti januari ,mislite deka ke ima popusti?
2016 12 25