Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Психологија /

тема или дилема прашање е сегаааа:)))))))))

Добра нок ѕверкеее мојааа....спиј си раат сеааа [:baknez] [:baknez] [:baknez]
2015 01 19
Leka nok i tnx za stresovite so olja ne popravi sega na koj e red [:ubav] [:ubav] [:baknez] pazetese od bjanka od nigde nikade ke ve zdrvi uste nemozam da se sovzemam od toj [:zasemeten] [:sokiran] i taka si ostanav nemozam sa se oporavam pa sega za tebe vikam sto e rabotava za olja [:smee] mi tekna deka se zeza si znam po mene
2015 01 19
ке ти кажувам абе будалкааа е еј скроз на скроз жими сее
2015 01 19
у ниедно време се праи ли оваа
2015 01 19
Haha ne ogovarajte ve demnam [:smee]
2015 01 19
хахаххахахах нели ке спиеш маа [:baknez] [:baknez] или викаш ај уште еден да сардисам таман тројца ццццц [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
Son ne me faka.Sega od tel vi pisuvam.Cek cek i tret ke go ima ama so vreme.Jas ovaim go praam na tie sto gi sakam.A zamislete tie sto ne gi sakam haha.Ste imale golema sreka hahaha [:smee]
2015 01 19
Neli temata za mzi ti bese [:kikotenje] [:kikotenje] [:smee]
2015 01 19
Ni mazi se vidoa mi tema ti od takt ja izvadee nejzinot ke si go zaboravi ne pa drugi [:smee] [:smee]
2015 01 19
утре ке размислуваме за темава...добра ноќ девојки ..добра ноќ драги членки членци и членчињаа мои [:baknez] [:baknez] [:baknez]
2015 01 19
Pocnete sliki od mazi da prikacuvate za razmena,cena ne stavajte da ne gi precenite [:okezen] i napisete izvestuvanje deka posle razmenata ne se primaat reklamacii i artiklot ne se vrakja. [:kikotenje]
2015 01 19
хахаххаахах да ....па после да ми дојде некоја со секира дома....па да ми се смее народ. [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
Ubavata i sposobna zzena isto kako kvalitetnoto vino se samo za mazzi so prefinet vkus Vistinskite mazzi sakaat dve raboti - opasnost i igra, zatoa tie gi sakaat silnite zzeni kako najopasna igracka Ako maz ve drzi vo race,mozete da mu gledate niz prsti,zatoa pazete i vnimavajte Do posilniot pol - Tretirajte ja zzenata kako kralica i ke vi pokazze kako e da ste nejzin kral Tretirajte ja zzenata kako igrachka i ke vi gi pokazze pravilata na igrata Navistina ne mi e se jasni mazzite koi ni od daleku ne licat na maneken na Calvin Klein a baraat partnerka koja koja lici na model na Victoria Secret
2015 01 19
Site mazzi koi sakaat zzena dama, domakinka i ku_va vo krevet, neka se preispitaat prvo dali tie se djentlmeni, domakini i e_achi i za da Za da zzenata bide angel vo zzivotot na mazzot, mazzot treba prvo da sozdade raj za zzenata
2015 01 19
Nekoi nemozzat da se nosat so mene - premnogu sum iskrena za nivni vkus Jas ne mozzam da se nosam so mnogumina - premnogu se lazzni i licemerni za moj vkus Zenite posle 30tata se najopasni Prodolzzuvaat da bidat zavodlivi i ubavi No veke ne se nitu naivni nitu glupavi [:ubav] [:baknez] [:baknez] [:baknez] pozdrav do site vas dami moi i ubav den [:ubav] bog se javi,navistina se javi neka e cestit praznikot Bogojavlenie,Vodici
2015 01 19