Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

ТЕМА ЗА НОВИ АРТИКЛИ! Сите што поставуваат нови артикли нека се пофалат тука!

Novi rabotii na prodazba..poglednete 😀😗
2017 05 27
POVELETE DEVOJKilI :*
2017 05 27
Женски, се пријавувам и јас. Повелете :)
2017 05 31
Ima postaveni novi artikli kaj mene, voedno i artikli koi se novi,nekoristeni,neoblecheni ☺ Ima i popusti na istite. Mozna e i razmena, slobodno razgledajte 😀
2017 06 29
Здраво и од мене. Повелете :)
2017 09 11
Mnogu novi artikli poveketo se od Avon i se novi, normalno ne koristeni. Povelete 💞
2017 09 11
Здраво :) нова сум тука и поставив повеќе артикли :) Повелете,разгледајте :)
2017 09 26
НОВИ АРТИКЛИ! Сите се скроз нови или се носени по 1-2 пати. Сите се квалитетни, модерни и убави. Разгледајте за секого има по нешто. За нарачка на повеќе од една работа имаме попуст! :)
2017 10 06
Здраво драги членки, имам на мојот профил нови артикли и плус направив друг профил за полесно следење на артикли кои ќе бидат по 100ден! Повелете: http://mojagarderoba.mk/sofijadory2-16914
2017 10 09
За секого по нешто :)
2017 10 10
Наградете се себеси со некое брендирано парче на попуст!!Ве очекувам
2017 10 20
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/433611/nov-teksas-fustan
пред 25 дена, 10:18
Повелете на мојот профил Одличен попуст ова е последно што можам да го понудам.
пред 22 дена, 01:28
Не треба да се пропушти http://mojagarderoba.mk/items/chevli/441115/novi-kozhni-chizmi-asos-39 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/def7213e7f60a2c99e68964b2621792c.jpg)
пред 2 дена, 14:24
Претходно 1 2 ... 8 9 10