Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

ТЕМА ЗА НОВИ АРТИКЛИ! Сите што поставуваат нови артикли нека се пофалат тука!

Novi 100 artikli :) povelete, prifakjam i razmeni poz
2015 06 16
http://mojagarderoba.mk/items/nakit/242292/aksesoris-lanche novoooo kako i povejketo artikli :D
2015 06 17
Mnogu ubavi i novi artikli i kaj mene,povelete na http://mojagarderoba.mk/garderoba5-4810 ,ve ocekuvam. [:smesko]
2015 06 17
i kaj nas novi artikli razgledajte
2015 09 24
ete postiravme nesto novo razgledajte se na polovina i pozz do site clenki
2015 09 26
Novi artikli po exstra ceni!!!!!!Povelete vredi da se vidi!!!
2015 09 28
Novo i kaj nas, povelete i razgledajte
2015 09 28
novi artinkli, novi modeli na obleka koi sega moze da gi najdete vo prodacnica no po mnogu mnoogu poniski ceni...poglednete
2015 10 04
Нови производи прикачени денеска, разгледајтееее :)
2015 10 12
Povelete i kaj mene :*
2015 10 15
povelete razgledajte kaj mene ima novi artikli po niski ceni :))))
2015 10 20
I jas imam novi artikli, povelete, iuste kje stavam pokasno ili utre....prijaten shoping
2015 10 20
> micika: > Слично на темата за размени, оваа ќе биде единствена тема во која ќе можете да ги известите членовите дека објавувате нови артикли на вашиот профил. Оние што се заинтересирани ќе си отворат да си прочитаат, а форумот нема да се задушува со еднолични теми од оние што поставиле нешто ново на својот профил. > Сите посебни теми отворени со цел членовите да ги известат останатите дека поставуваат нови работи на профилите ќе бидат отстранети. > Поздрав. [:ubav] micika....kazi kaj se gledaat novite artikli..???
2015 10 20
Ic ne mi se dopaga idejava micika. Koga se izredat 100 strani, odi pa procitaj... Ne e vo toa poentata, Treba da si ima poseben tab za toa, a ne na vasata tema da objavuvame site. I ako moze odgovor na prasanjeto do koga nema da mozeme da funkcionirame normalno kako na prethodniot sajt? Do koga nema da mozeme da objavuvame novi artikli so sliki, do koga nema da mozeme da izbriseme, do koga nema da se gledame koj e vklucen i na krajot DO KOGA TREBA DA CEKAME SE DA FUNKCIONIRA KAKO STO BESE PRETHODNO?
2015 10 22
Здраво на сите. :) Денес имам неколку нови артикли. Сите може да ги погледнете, поделени во категории. Има можност и за попуст од: а) 8% за нарачки над 1000 МКД. б) 15% за нарачки над 2000 МКД. в) 20% за нарачки над 3000 МКД. Секој артикл има кратко објаснување, но секако сум на располагање доколку имате било какво прашање. http://mojagarderoba.mk/tessaqualle-16039 Фала ви за времето и вниманието. Наде
2015 10 22
Претходно 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 Следно