Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Сајт за продажба на книги

Девојки, стартуван е новиот сајт сличен на мојагардероба кадешто можете да си продавате книги, албуми и слично. Еве линк, па разгледајте го. http://bookport.mk Мене ми е фин, само уште да го наполниме со книги, да си имаме избор. [:baknez]
2015 03 27
[:baknez]
2015 03 27
Одлична идеја [:smesko]
2015 03 27
super e :)) iljadnici knigi imam doma , eve sega kje ima kaj da smestam del od niv :))
2015 03 27
Super [:baknez]
2015 03 27
jas veke se registrirav [:okezen]
2015 03 27
Jas sega ke se registriram ajde da go napolnime so knigi [:baknez]
2015 03 27
Kje vi se pridruzam so zadovolstvo [:ubav]
2015 03 27
Super!
2015 03 27
> Pisatelka35: > Девојки, стартуван е новиот сајт сличен на мојагардероба кадешто можете да си продавате книги, албуми и слично. Еве линк, па разгледајте го. > http://bookport.mk > Мене ми е фин, само уште да го наполниме со книги, да си имаме избор. [:baknez] ova ne postoi
2016 07 28
Не можам да го отворам сајтот,зошто ?
2016 08 28
Исто и јас не можам да го отворам...
2016 10 18
Kupuvam kniga U potrazi za staklenim gradom od Zeljko Malnar i Borna Bebek. ve molam ponudete.
2016 10 23
Не се отвара сајтот
2016 11 12
Navistina ne se otvara sajtot.
2016 11 23
1 2 Следно