Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Ни треба мала помош за блогот!

Здраво девојки, ни треба мала помош од вас. Дали може да ни одговорите дали овој линк http://mojagarderoba.mk/blog/108/shumlivi-kupki ви го отвара и да наведете дали ја користите старата или новата верзија на сајтот. Ви благодараме за помошта! <3
2015 09 24
Jas sum na starata verzija, ne mi go otvara linkot nitu pak najnovi temi ..
2015 09 24
mene ne mi go otvara linkot a ni najnovi temi
2015 09 24
Ne mi go otvara,na starata verzija sum!
2015 09 24
Добро, значи оние што се на старата верзија не можат да го отворат. Сега ни треба некој што користи нова верзија да каже дали може да го отвори. Уште еднаш фала!
2015 09 24
Ne otvora i kaj mene,kako i na ponekoja od temite na forumot. *Stara verzija.
2015 09 24
epa nie sto ja koristime starata samo ovde mozeme d komentirame :))))
2015 09 24
Ова е тест да видиме како функционира блогот. Затоа наградната ќе си трае се' додека сите членови не бидат во можност да коментираат и да влезат во игра за шумлива купка од Lush. :") Значи ни треба некој што користи нова верзија да ни каже дали има пристап до линкот! :)
2015 09 24
Go otvara kaj mene jas sum na noviot
2015 09 24
i jas na noviot od telefon, otvara. na kompjuter starata verzija si sedi ;)
2015 09 24
На новата верзија сум, ми го отвара блогот (би ставила смајли тука, ама сеуште не функционираат)
2015 09 24
Na starata verzija sum
2015 09 24
i jas sum na starata i ne go otvora ,isto taka i temi nemozam ni jas da otvaram nikade niedna ne mi otvara nitu za gledanje pozz
2015 09 24
jas i na noviot i na stariot na dvata funkcionira samo na noviot ne mi dava da brisam artikli ili da promenam nesto inaku za postiranje e mnogu pobrzo vo noviot pozz
2015 09 24
ups nesto se sluci mi pokazuva bukvalno na se sto sakam denes da otvoram ni linkov ne mi go otvara ni nisto ostanato,inace na starata verzija sum
2015 09 24
1 2 3 Следно