Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

ИЗМАМНИК НА МОЈАГАРДЕРОБА!!

Здраво девојки!! Иако сум релативно нова на сајтов, имам доста препозитивни искуства и сум презадоволна од членките со кои до сега сум соработувала. Еве едно релативно негативно искуство. Ќе се потрудам да опишам во кратки црти. Како што можете да видите, јас порачувам артикли од интернет. Е сега, бидејќи членката ми се јави за едно ланче со був, и кажав дека е резз и дали се сложува да почека за да и го порачам. Таа се согласи и побара слични како тоа. Јас на фер и љубезенначин и понудив. Се договоривме за цената, и начинот на плаќање. Таа почна да забушава, но ајде, да не испаднам јас „лошата“. Сега ме обвниува за нешто, не знам ни јас самата. Еве слики, каде што ќе ја видите целата ситуација, па видете, утврдете и кажете кој е во право. НЕ ПРЕПОРАЧУВАМ СОРАБОТКА СО ОВАА ЧЛЕНКА!!!! ! [](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5dd735df95dc0398e9faebad6131d516.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d8caf31db165dac3d8a25ad8caeceaaa.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2d71fc22d23d1c30e023ad54de0767ba.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/948b1610416d6d1959b96810141388a4.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4a7eade8f4f03c0d41394fd7e5599428.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/37fd6b8f4221032c2e88f734927d1a84.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2a0fc283286e183b49c2dc7b2d3be311.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/0a229a980dfb9ab40bb446046758df80.jpg)
2016 01 28
Еве ќе се обидам сликите да изгледаат почисто и во поголем формат. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d673847c04588045e78af509e69720d6.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1817ba075aaa88a1197d6926c57204bb.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4cc3804e26640a422c60c412b7e1faee.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/b2359144ffdd7d14fcdc338d8ed87960.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6169cbc5811e78aa91878a77ecba4102.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/835b9c9ca69b5e1b68b30632a0874bbc.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/bdaa1368bb1e1191965a9e92570bc6bc.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/dd42aef314aa06d7b8c6a0b3ecfbc994.jpg)
2016 01 28
Za sramotaaa... kakvi se ovie bre amannn... sega me fati strav i mene da prakjam artikli... se biva auuuu
2016 01 28
Sara srce .... ne treba poverenje na nikogo....
2016 01 28
Sara..ti blagodaram..temata vo vistinsko vreme za mene..<3 da napravime se da se zastitime od clenovi sto se tuka isklucivo za izmami. pozdrav za site.
2016 01 28
стварно не знам што да кажам. Јас сум измислувала обрски и др работи како јас сум должна да одам низ скопје да собирам пари од некој, за на тој некој да му нарачам. Секој има обврски, може откако ќе стигнат да се најдеме и да ги подгигне, а не вака... не знам што да кажам
2016 01 28
i mene mi iznaporaca raboti , otidov do kargo poso se dogovorivme da mi kaze podatoci i ona ne mi vrati , znaci jas doagjam od eden del na skopje do drug za djabe , stramota e stvarno
2016 01 28
Kaj ti e negativniot neli go zasluzuva taa bezobrazna clenka.
2016 01 28
искрено, не сакав да оставам негативен, бидејќи нашата соработка не заврши до крај, се покажа на време... мора да превземеме нешто, можеби некој неутрален со прдупредување...
2016 01 28
Ti veke ja stavi na forum,od vasata sorabotka nema da bide nisto Jas na pr. vo posledno vreme pred da imam sorabotka gi proveruvam komentarite i ako ima realen negativen( pod realen podrazbiram nepodignuvanje ili prakanje osteteni artikli) bidejki ima clenki koi ostavaat neg. kom i za nevozvratena poraka:) Taka da zatoa i postoi ovaa opcija so ostavanje komentari,za da imame nekoja moralna slika za clenovite ovde
2016 01 29
Vazi, eve sega ke ja stavam ovaa tema kako negativen kom kaj nea :)
2016 01 29
Lele Sara kolku te vrtela clenkava, de ova sakam de ona si mozela da prekratish na pola i ajt. I ne si trebala da kazuvas koja si i sto si, kjuti si dete sekakvi ima. Ocigledno nemala pari i sega neznae kako da se izvadi demek ne odgovaras na poraki. Bog da cuva. I jas neznam sto cekas so negativniot komentar. P.S. Ti si skroz ok, i da nemozes em rabota em faks koj sfati sfati koj ne ic ne mora.:D
2016 01 29
cncn 3 pati i vikas na smetka taa zapnala kardiologija ministerstvo se gleda deka se zaebava i saaka da te zezne
2016 01 29
Еве сега добив порака од неа ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6fb9a86e350f970c64a266e03a43a8a7.jpg) Навистина не знам дали да и верувам!
2016 01 29
Sara ne e vo red da ostavis negativen na clenka bidejki ne ste imale sorabotka,samo dogovor izmegu vas dve,ne slusaj ovde sto ti tracarat,pa istite onie sto ne ostavat negativni kom ka clenki koi ne im kupile,znaci ne biva taka,sramota e,znaci ako prasam i ako ne kupam treba da mi ostavi negativen,alooo luge ne bidete smesni
2016 01 29
1 2 3 Следно