Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Мода /

Ташни на половина цена :)

По повод 8ми март ги намалувам ташните на пола цена од каталошката цена и тоа: http://mojagarderoba.mk/items/torbi-i-chanti/283055/valerie-chic-torba-za-na-plazha 500денари (999ден е каталошка) http://mojagarderoba.mk/items/torbi-i-chanti/283059/elegantna-tashna 600денари (1199ден-каталошка) Цените се на минимум, се надевам дека ќе се израдува некој и дека некого ќе израдувате. Ве очекувам :)
2016 02 17