Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Уникатни украси и подароци

Девојки, моја другарка ги изработува овие прекрасни и уникатни украси за домот што се совршен подарок за било која пригода. Покрај овие на сликата се нуди и опција за порачка со натпис или слика по ваш избор. Доколку сте заинтересирани да купите некој од овие готовите или сакате да порачате пишете ми во инбокс. :") ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9cb7a10ccfbc84826721bd0123345a31.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1c1a574d811d926e91b2c26a72626e57.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/73a0a3712af72537934dfe2677255f24.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/287ef2d877d643251fd0fefff491960a.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/0fd2a365ae08589c55d42b3e75be19bc.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ea10a6bcd808c8d56c549e9ad2f9dd78.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/da2e4f16d6419c266e7a00327eebddc5.jpg)
2016 05 22
Super se :) I jas izrabotuvam sliki i portreti po narachka, koj saka da vide ili da naracha moze da me kontaktira slobodno :D https://www.facebook.com/profile.php?id=100001045667539
2018 02 06