Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Нова опција! Преглед на најнови огласи!

Драги наши, конечно опцијата за преглед на новододадени артикли е повторно достапна. За да пристапите кон неа треба да кликнете на табот „Неодамнешни артикли“ што се наоѓа на првата страна или на следниов линк http://mojagarderoba.mk/?type=1. Поздрав до сите o:)
2016 06 14
ДЕВОЈКИ ... РАЗГЛЕДАЈТЕ ГО МОЈОТ ПРОФИЛ. ИМАМ МНОГУ НОВИ И ЕФТИНИ РАБОТИ! Ве очекувам, поздрав :-)
2016 07 16
Здраво , јас денес се логирав на оваа страна и сакам да продадам три артикли. Одам чекор по чекор и на крај немам опција Испрати. Има доле во лев агол ,,прикачи артикл,, но , тој не реагира. HELP ! :)
2016 08 16
девојки и јас денес повторно се активирав на странава,ќе ставам работи колку што можам :) посетете <3
2016 10 30
http://mojagarderoba.mk/brendi-23811 Ova ne go propustajte prekrasni raboti . <3
2016 11 08
Povelete razgledajte go i mojot profil 😊
2016 11 09
Zdravo na site ! Se nadevam ke gi razgledate fustanite koi gi prikaciv denovive . Imajte preubav den ! Pozdrav.
2016 11 09
Povelele kaj mene pobarajte popust ,bidete sekoj vikend razlicno doterani na mnogu eftin nacin :) <3
2016 11 16
zdravo na site skoro si go napraviv profilot i bi bila mnogu srekjna ako gi razgledate moite raboti i dokolku vi se dopadne neshto me iskontaktirate :) imam ubavi,eftini i dosta novi raboti pozdrav :) <3
2016 12 27
Zdravoo, povelete razgledajte kaj mene na profil i pishete mi dokolku vi se dopadne neshto od nakitot. :)
2017 01 09
Здраво девојки. Пред 3-4 дена го направив профилот и сеуште сум во фаза на ставање на детски работи. Повелете и разгледајте. За се што ви се допаѓа слободно пишете. Исто така би сакала некој од вас да сподели искуство со карго пратки, бидејќи сега добив порака без образложение од членка дека имала лошо искуство.
2017 02 05
Повелете ѕирнете и кај мене! Поздрав до сите :")
2017 06 12
I think it is ok, it is recommended to buy! https://www.justvirginhair.com
2017 06 22
> micika: > Драги наши, > конечно опцијата за преглед на новододадени артикли е повторно достапна. За да пристапите кон неа треба да кликнете на табот „Неодамнешни артикли“ што се наоѓа на првата страна или на следниов линк http://mojagarderoba.mk/?type=1. > Поздрав до сите o:) Zosto veke nekolku dena ne se pojavuvaat novi artikli..dali stranata ne raboti pozdrav
2017 08 31
http://mojagarderoba.mk/skorpija2410-25784 Povelete razgledajte.Se e recisi ednas do dva pati noseno I e kvalitetno
2017 09 02
1 2 Следно