Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Автомобили, мотори, велосипеди /

ПРОДАВАМ Day & Night Visor – Визир за полесно гледање при возење

Визирот за полесно гледање при возење е акрилен додаток специјално наменет за одбивање на светлата и сончевите зраци. Тој ефикасно го намалува сјајот од светлата на возилата во текот ноќта како и сончевите зраци во текот на денот. Тој исто така ви овозможува појасно да гледате додека врне, паѓа снег или има магла. 2 во 1: сив визир за дневна светлина, жолт за ноќно време Се вклопува во секој автомобил Едноставен за местење Идеален за оние кои носат очила со диптер и не можат да носат очила за сонце ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/28228ac76f2dac1eb43b1e2775414e35.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1a3ce2132eb6d5c3acba72ed049b0c72.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d9a3695a760da07a1b2c65cc2847ea1a.jpg) Користен е многу малку. Нема никакви оштетувања. Купен е 1490 ден. Го продавам за 500 ден.
2016 08 25