Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Отварам претрес по амандманот и го ставам на гласање...

Кој е "ZA" молам да крене рака и да сподели тука во оваа тема* распродаја на летна гардероба* како шо е редот...студено е ама ќе го дочекаме летото тип- топ....повелете
2017 01 24
Пример: летен костим на Хепенинг за само 200 денари го давам http://mojagarderoba.mk/items/obleka/224389/hepenning-kostim
2017 01 24
Уникатна маичка ** 200 денари ^^ http://mojagarderoba.mk/items/obleka/322772/unikatna-letna-maichka 100 денари ** http://mojagarderoba.mk/items/obleka/323162/mnogu-eftino-preubava-maichka-so-cvetchinya
2017 01 24
Благодарам за подршката...Ајде цури постнете нешто тука 100% некој нешто ќе си бендиса!!!
2017 01 24
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/300576/nov-leten-fustan - 350 den i mnogu letni fustancinja za mali princezi...
2017 01 24
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/309647/3-za-250-den http://mojagarderoba.mk/items/chevli/259570/novi-sandalki za 300 den
2017 01 25
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/367960/nova-koshula-so-etiketa-namalena-400
2017 01 30
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/362473/nov-fustan - 350den http://mojagarderoba.mk/items/obleka/360179/nova-suknja -150den
2017 01 30
http://mojagarderoba.mk/items/obleka/321370/dvodelni-ednodelni-kupachi
2017 02 01
девојки денес и утре попуст од -10% кај мене погледнете бацкии :*
2017 02 04
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9eecd0d7cca0355b5265741d757ef156.jpg) http://mojagarderoba.mk/items/katche-za-maykite/378975/dve-novi-svecheni-fustanchinya-6-12-meseci
2017 03 10
http://mojagarderoba.mk/items/chevli/291415/najubavute Eve i od mene nesto letno, za smeshna cena za dobar star na sezona, samo 250 denari.
2017 03 21
http://mojagarderoba.mk/items/chevli/7931/unikatni-sandali Eve uste eden leten dodatok,cena 200 denari.
2017 03 21
Кај мене на профил имате многу убави и нови артикли пролет-лето(половина се од Австралија)... По многу ниски цени повелете разгледајте... Секогаш сум расположена да дадам дополнителен попуст... <3
2017 04 01