Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Патувања, одмори /

Кој сака да патува нека види! :)

Последни соби за ЛЕТО ЗА МЛАДИ 2017!!! Кавос: - Двокреветна соба ( 7 ноќевања ) Будва: - Четирикреветна соба ( 7 ноќевања ) Лето класик 2017 - ЛЕФКАДА *Во цената е вклучен и превозот! За повеќе инфо околу цените и дополнителен ПОПУСТ, во порака! :D Rapsody Travel & Events Macedonia ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f4fda6f4f1e205618c7dc360a534094d.jpg)
2017 07 01