Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Социјални случувања /

Поклонувам алишта за бебе

Здраво мамички. Пред некое време дел од алиштата на керками ги ставив на продажба, но се сетив дека доколку ги подарам на некоја мајка би и завршиле голема работа и би видела насмевка на нејзиното лице. Доколку некоја мајка има потреба од алишта за бебенце до година ипол нека ме контактира во порака.
2017 10 13