Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Аукции /

80% распродажба!!! не се пропушта!

Добра Ви вечер на сите членки! Ви пишувам и овде, да Ве известам дека целата моја гардероба е со ниски, симболични цени ! Сите артикли на кои што нема натпис *фиксна цена (10тина артикли се само такви) и со наслов *outlet (каде што цените се симболични, веке со попуст напишани, убави работи за по 50, 60, 70, 100, 120, 150, 200 денари), сите други артикли (ги има околу 250 артикли) се на 80% од цената која што е напишана! Сите артикли се здрави, сочувани, некои се нови, неносени, некои еднаш до два пати облечени... ги давам симболично бидејќи стварно немам место каде да ги чувам, работите кои што ги носам ги ставам по столови и фотељи, а овие што не ги носам ми го земаат целото место по плакарите... Нема да згрешите ако си одберете нешто од мојот мал бутик... Таму каде што има маана или фалинка на артиклот е наведен во описот и го има и на слика дефектот на истиот. Со секое купување следува и подарок! Скоро секој ден одам во карго.. Пратката ќе Ви стигне од 1 до 2 дена по порачувањето. Размени не правам... Доколку на некој артикл нема напишано димензии, слободно пишете ми и ќе Ви измерам, на располагање сум ви 24/7 ! Ви благодарам однапред, Со почит Ваша, Мона
пред 12 дена, 20:20