Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Си купив уништено!

Од членката CrnaRuza http://mojagarderoba.mk/crnaruza-21507 си купив уништено детско палто! Сакајќи да го израдувам синчето со нешто убаво како и што беше претставено отидов во карго ја подигнав пратката која беше испратена од страна на горенаведената и со буквално последните пари го подигав палтото. Добив оштетено измастено излижано палто кое го продаваше по цена од 1000 денари побарав намалување ми го вети за 900 и го земав и се разочарав кога стигнав дома имаше што да се види! И звонев да се разбереме човечки или бар да објаснеше ...првично најнормално слушаше и од кога и кажав дека за палтото и звонам почна со слабо ве слушам не ве слушам и такви слични фори потоа пробав да и вртам бројот ми беше блокиран и претходно неколку пати ми заклопи...не е во ред! Овде на форумот има членки што конче да виси си кажат ама тоа е до карактерот не лакомат за пари и секоја чест за таквите и подарок ќе ти пуштат па доколку има нешто кажат додека има и вакви алчни за пари. Јас се изгорев и неможам да кажам да соработувате со неа а секој си знае за себе дали има повеќе пари или не. Ќе прикачам и слики од тоа што беше претставено и од тоа што добив. Позитивните коментари и се претежно од членки од скопје кај што се има сретнато и неможе да излаже...ова посебно се оснесува на членките кои ќе треба да подигнат преку карго ....од другите градови.
2017 12 15
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/80876317399c396385b38837b4e3171c.jpg) Ова е од тоа што го добив и плус со пропратни помали фалинки кои не беа нагласени исто така мали флеки на други места ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/3a7eedd6cdcdc55f45c748466c121dfc.jpg) А вака беше претставено ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d9844b1abb22435194eb421418c8bace.jpg) Значи слика само од левата страна и од внатрешниот дел каде што во внатрешноста нема оштетување а од левата страна има ситни флеки ги нема другите слики бидејќи ја тргна објавата.
2017 12 15
СЕ СЕ ВРАЌА, ОНА ШТО ТИ МЕНЕ МИ ГО НАПРАВИ СО РАСПАДНАТИ ХУЛАХОПКИ ЗА ВЕНИ ПО НЕНОРМАЛНА ЦЕНА ЗА БОЛНА МАЈКА, ТИ ГО ВРАТИЛ НЕКОЈ. АЛАЛ ДА И Е, ДА ЗАФРКНЕ ПРЕВАРАНТКА.
2017 12 15
Кај тебе беа скроз исправни и плус ти имаше шанса да видеш ти ги донесоа на рака а друг е муабетот ако се перат на ненормална температура во перална ствари што не се за така
2017 12 15
:@ :@
2017 12 16
Јас не ги отворив оти поверував дека по татко ти нема да пратиш нешто уништено ниту ги перев ниту можеа да се користат. Неверојатно како може да си толку расипана те барав одма кога дојдов дома. И да повторам, што повеќе вака да ти се случува.
2018 01 21
Za zal pozitivnite komentari i visokata reputacija ne e sekogas reper deka clenkata e cesna i iskrena i ne se baziram na reputacijata na clenkata, bidejki ke kupat nesto od tebe i odma vo poraka baraat pozitiven komentar vo stilot ti pisav ajde saga ti na mene. Zatoa clenkite gi cenam po razgovorot kako i kolku se seriozni, no i tuka moze da glumat pa odposle da te navreduvaat. Neiskreni i necesni luge imalo i ke ima. Pozdrav do site clenki koi se so dobra namera na sajtov
2018 01 27
Bas taka, pozitivnite komentari sekogas ne garantiraat.....i jas dobiv 2 parcinja obleka i dvete osteteni od clenka koja osven mojot komentar sto i e negativen site ostanati i se pozitivni.....i koja se drzna da mi ostavi mene negativen komentar deka namerno jas sum ja ostetila oblekata za da i narusam rejting......a koja e celta na takvi filmovi koga jas ostanav finansiski ostetena?
2018 02 21
> JovanA14: > Za zal pozitivnite komentari i visokata reputacija ne e sekogas reper deka clenkata e cesna i iskrena i ne se baziram na reputacijata na clenkata, bidejki ke kupat nesto od tebe i odma vo poraka baraat pozitiven komentar vo stilot ti pisav ajde saga ti na mene. Zatoa clenkite gi cenam po razgovorot kako i kolku se seriozni, no i tuka moze da glumat pa odposle da te navreduvaat. > Neiskreni i necesni luge imalo i ke ima. > Pozdrav do site clenki koi se so dobra namera na sajtov Jas pak sepak veruvam deka ima i super iskreni clenki, koi na krajot dokolku ostanat uporni sajtov bi mozel super da funkcionira.
2018 04 10
Sramota ama mislam deka ova ne e prv slucaj od istata clenka
2018 04 10
za 900den na dete nova jakna ke mu kupis u waikiki za noseni raboti cenata e previsoka
2018 04 15
Vi se sluchilo li da si porachate neshto,i da go chekate so netrpenie,ostaj jas pa i vnukami za nejze beshe nameneto,nekolku dena pominaa tabletot go nema,i pishuvam go prativte po kargo?ne mi veli utre ke vi go pratam,i pishuvam utre denta go prativte?ne mi veli vo ponedelnik ke vi go pratam.Ok i pishuvam koga ke go pushtite kazhete mi da znam.deneska sme ponedelnik nemam odgovor od chlenkata deka go pushtila,ja prashuvam po poraka dali go pushtila?mi dava odgovor NE GO PRODAVAM SE PREMISLIV.Mnogu sum izrevoltirana od mene ke ima najgolem negativen komentar
2018 04 16
Od takvite kako NIV nie si zaostanavme vo nasata rabota. Za sramota ba necesnite. Poradi niv I nie drugite gubime doverba.
2018 04 16
> StojkovskaSani: > Vi se sluchilo li da si porachate neshto,i da go chekate so netrpenie,ostaj jas pa i vnukami za nejze beshe nameneto,nekolku dena pominaa tabletot go nema,i pishuvam go prativte po kargo?ne mi veli utre ke vi go pratam,i pishuvam utre denta go prativte?ne mi veli vo ponedelnik ke vi go pratam.Ok i pishuvam koga ke go pushtite kazhete mi da znam.deneska sme ponedelnik nemam odgovor od chlenkata deka go pushtila,ja prashuvam po poraka dali go pushtila?mi dava odgovor NE GO PRODAVAM SE PREMISLIV.Mnogu sum izrevoltirana od mene ke ima najgolem negativen komentar Treba da si srejkna sto ne so kupila tablet kd tuka. So.ogled na toa kolku prevadantki se projavija kojznae kakov ke ti pratela
2018 04 16