Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Мода /

Високи потпетици и рамни обувки за модерни деловни дами

И покрај тоа што сите се фокусираат на облеката кога се деловните комбинации во прашање, и обувките исто така имаат големо влијание на целосната слика и впечатокот кој го оставаме... http://mojagarderoba.mk/items/chevli/461687/obuvki http://mojagarderoba.mk/items/chevli/444911/marks-spencer-so-podarok-marama-38-5 http://mojagarderoba.mk/items/chevli/444951/marks-and-spencer-so-podarok-marama-38-5
2018 02 20