Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Машина за перење алишта

Здраво дечкиии ! Ви нудам одлична понуда - BOSCH машина за перење алишта во одлична состојба ! Си купив нова со сушара, единствена причина зошто ја продавам. Модел ROBERT, 2100 W, 90°, 800 вртежи, 8 кг, 3 програми - памук, волна и фин веш. Оригинал си се сите делови, одржувана од овластен сервисер. Кој ќе си ја купи ќе си ја изнакористи. Првично купена околу 16-17.000 денари. Јас ја продавам за 6.500 денари. Ако сте заинтересирани за повеќе слики или имате прашања слободно исконтактирајте ме 🤗 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f78f81d5de773f65421f79a676771248.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1e1811e30ea99075caf43e243cbad6c5.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ea50fcf7d50de2a25589c081bfaa9bd8.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/eb8437f7e140992550d91cc1c5e9da9f.jpg)
2018 03 22