Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Продавам Samsung Galaxy A5

Здраво девојки! Се продава мобилен Самсунг Галакси А5, купен пред 2 години. Можете повеќе детали овде да прочитате, и секако во порака :) http://mojagarderoba.mk/items/dodatoci/490431/samsung-galaxy-a5
2018 05 19