Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Поволно!Без тератана, вежбање по дома

Не мора да уплаќате секој месец и да се мачите да одите, кога може да си вежбате вп сопствениот дом, и веднаш потоа да си се истуширате! Многу ефикасна справа! http://mojagarderoba.mk/items/alatki-za-razubavuvanye/493011/fitnes-sprava-mnogu-efikasna
пред 21 ден, 20:13