Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Prodavam Orbitrek Elite

Orbitrek Elite многу малку користен. Максимална тежина на корисникот до 125 кг. Продавам за 7000 мкд, има простор за договор. Бесплатна испорака во Куманово и Скопје ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/37403e79d21670b545cbabbd035894a0.jpg)
пред 7 дена, 21:30