Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Нега за тело, убавина, козметики /

Колор шампон!

Здраво девојки. Дали можеби некоја од вас знае каде можам да најдам колор шампон, розева или тиркизна боја?
пред 25 дена, 23:27