Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Sto se slucuva???

https://mojagarderoba.mk/roberto89-29264 Zenski ovde ima psihopat zena e ama e stvarno zabegana proda telefon koj jas sakav da i go kupam i ostaviv padatoci mi pisa na videj slikan spremen telefonot se jas si go cekam da stigne se javiv vo kargo i tuka i kratovo nema takva pratka i pisav mi rece kombinjata na kargo bile rasipani ok se javiv mi kazaa nema vrska i pisav zasto me laze i mi se javi navredena do koska zasto sum i kazala deka laze i vika ok ajde mozebi gresam pratigo utre vika ok mi pisa prateno go cekam jas pak go nema isto pak se javiv nema za mene pratka i pisav sega gumite da ne im se dupnati ona zapalena ke se rasprava so mene odvoila vreme imala deca go pratila a jas taka da i zvoram si rekov stvarno ajde stom spomnuva deca mozevi ima nekoja greska kao ona otisla i proverila zasti ja nema pratkata i mi pisuva napravila propust ne pisala do vrata sto apsolutno ne e precka telefonot da mi stigne i rekov ok popravila i go pratila i taka denes isto se javiv nema pratka i pisav fala telefonot mi stigna super e ☹️iskreno mi e krivo sto go kupuvav za druga osoba i jas ja ispoizlazav nejze zaradi vakvi koi sakaat da si najdat rabota i da se zamaraat so gluposti,i iskreno me zaplasi kakvi skrieni psihopati ima strasno.....a me bunat pozitivnive komentari i toa od nekoi clenki so koi sto i jas sum sorabotuvala....
2020 03 03
Moze ne pratila po kargo tuku druga firma?
2020 03 03
Ja prasav mi kaza deka nema drugo kargo kaj niv osven bitolskoto
2020 03 03
Dobro de pa ne mora odma etiketa "Psihopat" Psihopat e opasna dijagnoza i ne moze taka od rakav da se dava na nekoj sto ne go poznavate. Mozebi ve izlazala ama ne vi napravila ne znam kakva steta vo zivotot Nemojte do tolku da gi stavate rabotite na srce Polosho ke e da vi pratila rasipan telefon pa da ve laze ,i mota ....😊
2020 03 09