Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Nova Clenka⚠️

Zdravo nova clenka sum, imam interesni modeli dokolku sakate moze da mi go poglednete profilot🥰 Blagodaram
2021 03 08
Zdravo zenski,nova clenka sum tuka,imam dobri i ubavi modeli od zara voopsto ne obleceni kupeni od prethodna kolekcija,gi prodavam bidejki imam premnogu alista i sakam da napravam prostor za novi.Vi blagodaram
2022 01 31
Zdravo,nova členka sum,modelite što gi prodavam se kupeni na teritorija Srbija,a cenite se smesni,gi prodavam deka vkusot mi se menuva mnogu brzo,dokolku sakate poglednete go mojot profil
2022 02 17
Zdravo jas sum nova clenka ,imam 22 godini studentka sum na fakultetot za Pravni nauki ,na moja garderoba ne razmenuvam no prodavam novi ili dobro socuvani brendirani artikli kupeni dodeka ziveev vo stranstvo ,dokolku imam nesto noseno ili e osteteno prikazano e na slikite .Mozete slobodno da me iskontaktirate ako nesto Vi se dopadne ,za sredbi vo Skopje se dogovaram kako najveke bi odgovaralo isto taka prakam i po kargo .Dosega imam ostvareno tri uspesni sorabotki .
2022 02 23
Nova clenka sum vo grupata pa bi ve zamolila da zirnite sto ima i na mojot profil:)
2022 03 22
Здраво, нова членка која изработува рачно изработени накит и украси. Ве поканувам да го разгледате профилот. Секое добро. :") :")
2022 04 07