Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Колегиијалност и здрав разум

Повели МодЈуниор!
2021 05 24
Ova e mnogu seriozna informacija, no i PREDUPREDUVANJE do site clenki, so osoben akcent na novite. Ne moze da se uzurpira MG so desetici postovi na dnevna osnova, treba da imate barem malku usul i zdrav razum i da im se dozvoli na site nivnite artikli da imaat sansa da bidat videni, namesto celi stranici da bidat okupirani od EDNA licnost. Kolegijalnosta i ednakvite sansi za site se edni od glavnite osobini na stranicava i nasiot tim ke se pogrizi da ostane taka i vo idnina. Sekoja clenka koja ke postira golem broj artikli vo eden den ke bide kandidat za blokiranje na profilot. I povtorno - dukjanska roba, komercijalna prodazba i kompletna ponuda od second-hand izvori se strogo zabraneti! Citajte gi novite CPP i sledete gi pravilata 😊
2021 05 24
Браво! Но мислам бидејќи фали скромност, можеби треба да се дозволи одреден број на ден и месечно, ако има шанси совтверски тоа да се регулира?
2021 05 24
Softverski toa ne moze da se regulira, no racunam site tuka se golemi pa malce kje razmislat sto pravat..
2021 05 24
Redno beshe , bravo za inicijativata Znaci ,ke stavam dva tri artikli i posle 2 casa vekje otisle na treta cetvrta strana bidejki edni isti clenki stavaat po 10 tina se edni isti artikli Tie mislat deka nikoj toa ne go primetuva no se znae sto pravat Stavaat po 10-15 artikli, utredwnta gi oznacuvaat prodadeni, gi brisat pa pak povtorno gi objavyvaat Od takvite se otkazav da objavuvam novi artikli, ednostavno nema efekt Se nadevam deka malku ke se potsredi sega stranata
2021 05 25
> ananikol: > Redno beshe , bravo za inicijativata > Znaci ,ke stavam dva tri artikli i posle 2 casa vekje otisle na treta cetvrta strana bidejki edni isti clenki stavaat po 10 tina se edni isti artikli > Tie mislat deka nikoj toa ne go primetuva no se znae sto pravat > Stavaat po 10-15 artikli, utredwnta gi oznacuvaat prodadeni, gi brisat pa pak povtorno gi objavyvaat > Od takvite se otkazav da objavuvam novi artikli, ednostavno nema efekt > Se nadevam deka malku ke se potsredi sega stranata Tie vekje otidoa u zaborav :) Leka poleka se kje se sredi :)
2021 05 25
> go--999: > zdravo, nesto sakav da prasam > a smee da se prodavaat artikli od avon , farmasi i sl kataloski prodazbi ?..ne prasuvam za mene ,edna drugarka sakase da otvori profil i prodava ,pa da prasam > inaku bravo sto se trudite da sredite sajtot Smee no nema stavanje sliki od katalog ili slikan katalog. Ako imate doma, slobodno stavete. I si znaete -- ako stavate pvekje od 1 produkt, davate cena za site vkupno pa posle ako sakate, pisete vo postot cena za parce. Inaku ima i na Forum poseben del bas za Avo, Oriflame..
2021 05 25
Taman ke zaboravime deka si bila top clen, i eve pak ne potsekjas ;)
2021 05 31
Girls, girls, you're both princessess !!! :') :") Retrograden Merkur vo kombinacija na site nasobrani gluposti :D :D Kje ve ostavam da se istepate, mene mi bese dovolno za denes :))))))))))
2021 05 31
> BiljanaNG: > > Katjusha1: > > Taman ke zaboravime deka si bila top clen, i eve pak ne potsekjas ;) > Ok, nema vishe :') :') :') :') > Bilo pominalo , nema da se vrati x-) x-) Shala mala ;) Zasto da ne se vrati? Ti si zastiten znak na MG :* I tvojata MM go site varijanti I izdanija:)
2021 05 31
Предлагам на сите членови да им се пратат правилата на сајтот во инбокс и при најава да мора да ги прочита и штиклира Прочитано! Инаку модератори те ќе се шинат од работа а некои алчни кои овде гледаат бесплатен штанд ќе си тераат.
2021 07 18
Ке штиклираат и пак ке си постираат , некои луѓе едноставно не го прифаќаат зборот -не е дозволено :| и ке прават разни трикови само за да функционира штандот
2021 07 20
> SuperNova: > Ке штиклираат и пак ке си постираат , некои луѓе едноставно не го прифаќаат зборот -не е дозволено :| и ке прават разни трикови само за да функционира штандот :|
2021 07 20
ne znaev deka ne se stavaat poveke artikli naednas se izvinuvam nemav losa namera
2022 02 28
Jas ne znaev deka ne smee da se postiraat poveke artikli naednas, za toa se izvinuvam za moite postiranaja od denes. Ednostavno sega najdov vreme da slikam i rascistam del od garderobata koja ne ja nosam, inace e licno moja, tocno kako sto e kazano vo mojot profi. Se izvinuvam iste ednas, pozdrav do site!
2022 04 25
1 2