Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Izmeni vo MG

> ivanche77: > Освен што на изглед е катастрофа нема веќе ни опција да се вртат нови артикли по страни. Ги дава првите неколку објави и толку. bas katastrofa...
2024 03 31
“ Нова стока “ е неподносливо. Веќе еднаш беше кажано мислење од топ член дека не звучи добро. Не се почитува мислењето на заедницата во која функционира МојаГардероба. Не личи ваков израз на вебстранава која има изградена професионална репутација.
2024 04 01
> BiljanaSK18: > “ Нова стока “ е неподносливо. > Веќе еднаш беше кажано мислење од топ член дека не звучи добро. Не се почитува мислењето на заедницата во која функционира МојаГардероба. > Не личи ваков израз на вебстранава која има изградена професионална репутација. "nova stoka" e prvoto nesto za sto reagirav koga go "podignaa dizajnot, kako i "slicni stavki". Mi kazaa deka toa duri na kraj ke go sredat posto ima pobitni raboti koi sto uste ne rabotat kako sto treba
2024 04 01
И Вие што го водите сајтот, и ние членовите чекаме нашето омилено место на продажби и купување да се врати на својата нормална работа. Да се почитуваме и подржуваме, но не можеме сите исто да ги прифаќаме грешките.
2024 04 01
> BiljanaSK18: > “ Нова стока “ е неподносливо. > Веќе еднаш беше кажано мислење од топ член дека не звучи добро. Не се почитува мислењето на заедницата во која функционира МојаГардероба. > Не личи ваков израз на вебстранава која има изградена професионална репутација. All in all dizajnot na stranata e katastrofa, najidealno bi bilo da se vratime na starata verzija
2024 04 03
Potrebata na voveduvanje nesto novo i podobro ja prifakjam no ova nitu e podobro nitu ke bide, dajte admini vratete ja prethodnata verzija.
2024 04 03
> jasminaavramosk: > Potrebata na voveduvanje nesto novo i podobro ja prifakjam no ova nitu e podobro nitu ke bide, dajte admini vratete ja prethodnata verzija. Adminite ne se tie sto go menuvaat dizajnot. Sajtot e privatna sopstvenost i ako sopstvenikot resil deka ovoj dizajn mu e poubav/ poprakticen togas ke bide taka. Nie gi prenesuvama vasite sugestii a nivnoto e dali ke gi prifatat ili ne.
2024 04 03
Izgleda na nasheto MKD podnebje pochnuvaat site promeni koga se raboti za Moja Garderoba, neznam dali e toa pozitiva ili negativa, (ili sme test gluvci) sekoja promena e prvo kaj nas, no Ve molam bidejki velite deka davate sugestii na tvorcite na promenite , napomenete im deka treba da se poraboti malku i kaj poleto opis na artikal , ni nov red se znae, nitu pak mozesh da ja razdvoish/ oddelish rechenicata.... samo e natrupan tekst koj nalikuva kako da ne si stavil ni tochka ni zapirka. Mnogu mi prechi toa, a veruvam i na site ostanati. Povrzano i opis vo forma na tekst so bukvi i dimenzii vo forma na broevi, bukvalno kako brzozborka da chitam >:( Blagodaram odnapred o:)
2024 04 04
Da, promenite sekogas pocnuvaat so Makedonija. Sugestiite gi davate vie, jas samo gi prenesuvam (koga se korisni a ne- katastrofa/ uzas/ sakame staro..) Stariot dizajn nema da se vrati. Na sajtot uste se raboti i ke se raboti uste najmalce nedela dena
2024 04 05
Зошто сликите се мини и мора да кликнеш на прикажи слика да се види подобро? Дали тоа ќе се промени? Инаку веќе се навикнав и само тоа ми пречи. А суштинско е.
2024 04 07
И опција за вртење страни. Вака само првите 10 работи што се објавени ги гледаме.
2024 04 07
Pa zatoa I ovaa MG ke propadni Kako I se vo MK ,bidejki adminot odbira sto da prenese , a nezadovolstvoto ke si go zacuvame za sebe. Stariot dizajn nemora I da se vrati ,no moze barem da porabotele na kvalitet. Pa najverovatno se prenesuva Kako site se super zadovolini od novite promeni ,😉
пред 29 дена, 06:20
> dori82: > Pa zatoa I ovaa MG ke propadni Kako I se vo MK ,bidejki adminot odbira sto da prenese , a nezadovolstvoto ke si go zacuvame za sebe. Stariot dizajn nemora I da se vrati ,no moze barem da porabotele na kvalitet. Pa najverovatno se prenesuva Kako site se super zadovolini od novite promeni ,😉 Pogresno mesto za lecenje frustracii najdovte. Kako sto mozevte da vidite seficata cita se i se sto pisavte si stoi. Nikakov konstruktiven predlog ne dadovte, samo dojdovte da plukate. Ako tolku ne vi se dopaga zosto i ponatamu ja koristite Moja garderoba? ;)
пред 29 дена, 06:51
Тоа што нѐ збуни сите е дека оваа верзија на мојагардероба е само тест верзија, а всушност е нова верзија. Тест е постапка наменета за утврдување на квалитетот и перформансите на нешто пред да се стави во широка употреба. Бидејќи мислам огромен број на членови се незадоволни од новата верзија, од нејзиниот квалитет, изглед и функционалност, и ако тоа му е важно на сопственикот, треба да се врати старата верзија. Ако старата верзија која беше одлична никогаш нема да се врати, останува да се навикнуваме на оваа нова, но се изгуби задоволството и радоста, а остана незадоволство, нервирање и губење интерес. Тоа е мое мислење.
пред 29 дена, 10:59
Не знам каков конструктивен предлог се очекува од нас да се даде, да измислиме нов дизајн можеме? Доста е да се помине 15мин за да се виде што и каде фали, што треба да се корегира, а наше е да го изразиме незадоволството ако воопшто некого тоа го интересира и не сметам дека е некакво ,,плукање” или ,,лечење фрустрации’’. Проблем е што нашето задоволство/незадоволство нема кој да го пренесе таму каде што треба. Многу лош однос на админот кон членовите, уште по изразувањето и ставовите. На некој начин не се остава простор за лично мислење уште од почеток се дава дознаење дека пишале или непишале ние дали сме задоволни секако нема корист и нема да е пренесено тоа е вашиот став колку што можам да разберам. Не знам какво е тоа прашање зошто сме сеуште овде. Сакаме да се подобри квалитетот или сите еден по еден да го напуштиме сајтот? И се согласувам со членката над мене.
пред 29 дена, 12:20