Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Студии, работа, кариера /

Барам работа - барам работничка

Имаме потреба од персонал во Casino Star, заинтересираните нека ми пишат приватна порака.
2017 09 19
Дали знае некој да ми предложи некоја хонорарна работа како на пример делење флаери или нешто слично што знам, ептен би ми се нашла 🙂
2017 11 25
Mi treba devojka/zena za odrzuvanje higiena doma. Samo prozori I djogiranje, prashina, plocki, nemame tepisi. Sega prozori ne se cistat, drugoto navedeno. Cena 800 koga nema cistenje prozori, 1000 koga I tie se cistat. Se raboti dodeka ne se zavrshi od 9 nautro.
2017 11 26
Доколку би сакале да ја добиете работната позиција од вашите соништа-посетете ги нашите бесплатни вебинари и обучете се како до успешен разговор за работа. Инвестирајте во себе само еден час и научете како треба да изгледа едно успешно интервију. Националната агенција Еразмус во соработка со Европската унија организира бесплатни онлајн обуки со цел младите да ги научат важните факти како треба да се однесуваат за време на интервију. За лица од 17 до 29 години. Пријава на маил sinо[email protected]
2017 12 10
> EmilijaSpasova: > Дали знае некој да ми предложи некоја хонорарна работа како на пример делење флаери или нешто слично што знам, ептен би ми се нашла 🙂 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/84814f89e06026d2c913c55c51a112f8.jpg) ➡Bidete del od Farmasi, zaclenete se, gradete svoja mreza, bidete uspesni i zarabotuvajte. ➡Stanete del od mojot uspesen tim. Poveke info vo inbox ili na mob 076-566-188
2018 05 07
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/bd58b60a5290f5f25cb53ab76504d69e.jpg) ➡Bidete del od Farmasi, zaclenete se, gradete svoja mreza, bidete uspesni i zarabotuvajte. ➡Stanete del od mojot uspesen tim. Poveke info vo inbox ili na mob 076-566-188
2018 05 07
Ima li devojka sto e zainteresirana za rabota vo butik vo kocani?
пред 16 дена, 20:09
Претходно 1 2 3