Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Психологија /

тема или дилема прашање е сегаааа:)))))))))

Vo celosnost se soglasuvam so tebe Fashionladi i jas go delam tvoeto mislenje NIE SME ISTI,haahha no treba da dojdam na sovetuvanje kaj tebe KAKO DO SOVRSEN BRAK....bidejki veruvaj mi koga gledam kako mazot te cuva i saka kaj mene budi voodusevuvanje a kako ne bi te sakal koga bukvalno si DOMAKINKA vo kujna,dobra majka na vasite deca i ......vo krevet najverojatno hahahhaha, bidejki retko zenata e sredena po doma kako tebe eve na pimer jas se setam kako dripec niz doma hahhaha i ocekuvam da me pogledne nekoj hahaha a za razlika od tebe TIP TOP po doma nasminkana doterana oblecena cakum pakum pa za maz ti si samo PRAZNIK za ocite i kaj ke pogledne druga pored tebe NEMA SANSI [:ubav] Sekoja cest za tebe srcka [:baknez]
2015 01 19
Zenite veke ne go chekaat princot na beliot konj milaa, tuku princot koj ke gi izbrka site konji od nivniot zzivot svakas... a kulturata mi e e kako stilot - ako gi nemam nemozam ni da da ja glumam Se gledame nie i na tema maziii [:kikotenje] muabetene... [:baknez] [:baknez]
2015 01 19
совршенство и така не по стои бар не во мојот дијапазон на гледање..постои блага форма на тоа производ на балансирање...прифаќање верување еееееее белиот принц заспива мирен со чача суво квалитетно старо вино....мојата бајка така би ја завршила ако имам прилика некому да ја прераскажам после многу многуууу години [:baknez] [:baknez] [:baknez] Убави цитати прекрасни размислувања драга Нате мажот и жената се две половини кои функционираат само кога се надополнуваат едни со други ...правејќи целина
2015 01 19
[:baknez] [:baknez] [:baknez] [:ubav]
2015 01 19
skype/ pepe69xx68
2017 07 17
1 2 3 4