Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Состаноци и дружби на истомисленици /

Otkup na stara hartija

Dali moze nekoj da mi kaze dali vo Struga se vrsi otkup na stara hartija i ako ima kade e? [:smesko]
2013 02 03
не знам колкава количина ти треба и за која намена ама фотокопирници знаат да продаваат фалш хартија за смешни суми [:smesko]
2013 03 21
Mene mi treba da dadam, imam mnogu stari novini [:smesko]
2013 03 21