Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење
Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење
Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење

Фиксна цена* НОВО* Машинка за стрижење

1200 МКД

Бренд: ...

Град: Струмица

Материјали: ....

Ознаки: .....

2
0

НОВА НЕ КОРИСТЕНА СО КУТИЈА, НАЈЛОН, ПРИРАЧНИК ЗА УПОТРЕБА ОТВОРЕНА САМО ЗА СЛИКАЊЕ добиена на поклон, но не ја користиме.. внатре со додатоци (се гледа на слика 4 и 5), ножици, чешел, надградби за мажинката, четкичка за чистење на машинка и тн... убав квалитет и модел работи на струја во перфектна состојба * фиксна цена *

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 190

Mona_Monsi

93
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

37