Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* Ново* Фен за коса
Фиксна цена* Ново* Фен за коса
Фиксна цена* Ново* Фен за коса Фиксна цена* Ново* Фен за коса Фиксна цена* Ново* Фен за коса Фиксна цена* Ново* Фен за коса Фиксна цена* Ново* Фен за коса

Фиксна цена* Ново* Фен за коса

700 МКД

Бренд: quadro

Град: Струмица

Материјали: ........

Ознаки: .......

0
0

Нов, неотпакуван фен за коса отворен само за слика НОВ ; НОВ добиен на поклон, но јас си имам фен веќе бела боја со зелено 1200 W е, значи добар, одличен и брзо за суши косата со две подесувања, послабо дуење и појако дуење фиксна ценаа

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 44

Mona_Monsi

63
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

37