Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса *Фиксна цена НОВО* Фен за коса
*Фиксна цена НОВО* Фен за коса
*Фиксна цена НОВО* Фен за коса *Фиксна цена НОВО* Фен за коса *Фиксна цена НОВО* Фен за коса *Фиксна цена НОВО* Фен за коса *Фиксна цена НОВО* Фен за коса

*Фиксна цена НОВО* Фен за коса

1000 МКД

Бренд: ...

Град: Струмица

Материјали: .....

Ознаки: ..

1
0

НОВ ФЕН ЗА КОСА НЕОТПАКУВАН СКРОЗ НОВ ДОБИЕН НА ПОДАРОК, НО ЈАС ИМАМ ФЕН ЈАЧИНА ОД 1600W И ПЛУС ДОДАТОК ЛЕОПАРДОВА ШАРА ФИКСНА ЦЕНА

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 129

Mona_Monsi

92
0

Членот го следат

62

Членот ги следи

37