Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта
Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта
Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта

Фиксна цена* НОВО* пегла за алишта

700 МКД

Бренд: макс

Град: Струмица

Материјали: .......

Ознаки: .........

1
0

нова пегла за алишта на пареа боја - црвена со бело со подесувач гратис мерник за вода отпакована само за сликање сега нема маана, како што е купена таква, добиена на подарок, но си имам пегла јас убава со 360степени кабел кој се врти фиксна цена марка - макс

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 431

Mona_Monsi

93
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

37