Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За нокти Фиксна цена* Ново* тостер
Фиксна цена* Ново* тостер
Фиксна цена* Ново* тостер Фиксна цена* Ново* тостер Фиксна цена* Ново* тостер Фиксна цена* Ново* тостер Фиксна цена* Ново* тостер

Фиксна цена* Ново* тостер

800 МКД

Бренд: ...

Град: Струмица

Материјали: .......

Ознаки: .....

3
0

Нов, неупотребен тостер мала големина отворен само за сликање со кутија си оди и со упатство за употреба добиен на поклон, но јас си имам тостер интересни лепчиња излегуваат од него, во триаголна форма фиксна цена

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 256

Mona_Monsi

93
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

37