Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* Ново* Пегла за коса
Фиксна цена* Ново* Пегла за коса
Фиксна цена* Ново* Пегла за коса Фиксна цена* Ново* Пегла за коса Фиксна цена* Ново* Пегла за коса Фиксна цена* Ново* Пегла за коса Фиксна цена* Ново* Пегла за коса

Фиксна цена* Ново* Пегла за коса

1300 МКД

Бренд: grundig

Град: Струмица

Материјали: .......

Ознаки: .......

0
0

Нова, неотпакована пегла за коса отворена само за сликање виолетова боја оди од 120 до 210 степени целзиосови, си има подесувач керамички плочки брзо и лесно ја исправа косата Керамичка технологија- мазна површина на плочките (2.5 cm) за ефикасно и професионално стилизирање со извонреден сјај РТС греач- За брзо загревање ( 30 секунди ), идеална постојана температура и прецизно исправување на косата LED мод индикатор Ротирачки зглоб на кабелот автоматско исклучување на пеглата после 1час, во случај да ја заборавите на штек.. ако сакате дополнителни слики ,пишете ми во инбох, овде неможев повеќе слики да додадам фиксна цена

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 97

Mona_Monsi

63
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

37