Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* Ново* фен за коса
Фиксна цена* Ново* фен за коса
Фиксна цена* Ново* фен за коса Фиксна цена* Ново* фен за коса Фиксна цена* Ново* фен за коса Фиксна цена* Ново* фен за коса Фиксна цена* Ново* фен за коса

Фиксна цена* Ново* фен за коса

600 МКД

Бренд: sencor

Град: Струмица

Материјали: ....

Ознаки: ......

1
0

Нов фен за коса отворен само за сликање нема маана секако кога е нов работи перфектно со две подесувања на дување во виолетова и црна боја се витка на половина , значи погоден и за патување (не зафаќа место) фиксна цена

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 336

Mona_Monsi

93
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

37