Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување За коса Фиксна цена* НОВО* пегла за коса
Фиксна цена* НОВО* пегла за коса
Фиксна цена* НОВО* пегла за коса Фиксна цена* НОВО* пегла за коса Фиксна цена* НОВО* пегла за коса Фиксна цена* НОВО* пегла за коса Фиксна цена* НОВО* пегла за коса

Фиксна цена* НОВО* пегла за коса

700 МКД

Бренд: боман

Град: Струмица

Материјали: ......

Ознаки: ........

1
0

Нова пегла за коса некористена отворена само за сликање бела боја со керамички плочки загрева до 200 степени долг кабел и 360степени вртење одлична е фиксна цена

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 107

Mona_Monsi

63
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

37