Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ogledalo
Ogledalo

Ogledalo

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: keramika

Ознаки: zlatno

14
0

Interesno ogledalo dijametar 39cm a ramka 60cm

Додадено: 14.5.2018 Прегледи: 150

mina21

22
1

Членот го следат

82

Членот ги следи

12