Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Алатки за разубавување Масажери Фитнес справа (многу ефикасна)
Фитнес справа (многу ефикасна)
Фитнес справа (многу ефикасна) Фитнес справа (многу ефикасна)

Фитнес справа (многу ефикасна)

2200 МКД

Град: Скопје

Материјали: челик

Ознаки: фитнес справа вежбање нова фит

1
0

Нова, многу малку користена. Најмногу се користи за стомачни, убаво го подржува грбот, но се вежба и многу друго- раце, бицепс, трицепски, нозе, степер, точак, ножички, за битови и за листови, склекови. Се подесува одпорот од слабо до многу јако, вие си го подесувате како сакате. Ако сакате да вежбате кардио- на помал отпор, ако правите маса- на јак. Или во зависност дали сте почетник или во напредна фаза вежбач. Средб СК Центар.Не праќам по карго и не е за размена.

Додадено: 27.5.2018 Прегледи: 58

extrakvalitet

1
1

Членот го следат

6

Членот ги следи

1