Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova perika
Nova perika Nova perika

Nova perika

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: sjsj

Ознаки: xgys

1
0

Temno/kafeava, sredna dolzina, ne e za cela kosa Ima shnola za prikachuvanje, so kupen artikl dobivate podarok Dolzina 45cm

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 39

Minininja

24
1

Членот го следат

11

Членот ги следи

4