Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тостерка
Тостерка

Тостерка

700 МКД

Бренд: тостерка

Град: Скопје

Материјали: керамичка

Ознаки: нова

0
0

Керамичка пегла за коса 3 во 1 Загрева до 200 степени три различни видови на плочки за различно оформување на коса Цена 700 денари Нова во кутија, воопшто не е употребувана.

Додадено: 22.6.2018 Прегледи: 132

Lovefashion111

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

8